4 سال پیش grain

ماژول شارژ حساب زیر نماینده در Resello برای WHMCS


باسلام، به درخواست یکی از همکاران ماژولی رایگانی برای WHMCS آماده کردیم که با استفاده از این ماژول زیر نماینده های مورد نظر در پنل نمایندگی Resello شما از طریق پرتال WHMCS حساب خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه متصل به WHMCS شارژ کنند و دیگر نیازی به شارژ کردن دستی حساب زیر نماینده های خود نخواهید داشت. بعد از شروع پرداخت در Resello، نماینده به سایت شما منتقل شده و در صورتی که در سایت لاگین نباشد پیغامی مبنی بر الزام ورود به سایت مشاهده خواهد کرد، سپس فاکتوری برای نماینده داخل WHMCS ثبت خواهد شد که در فاکتور شماره رفرنس و اطلاعات دیگر ثبت خواهد شد. بعد پرداخت فاکتور به صورت اتوماتیک حساب نماینده در Resello شارژ خواهد شد. (برای دانلود اینجا کلیک کنید)

آموزش راه اندازی :

ابتدا وارد کنترل پنل نمایندگی خود شوید. از منوی فاینانس، روی منوی پیمنت و سپس پیمنت گت وی کلیک نمایید  روی منوی اکشن کلیک کرده و از از منوی کشویی، گزینه کاستوم بیسیک رو انتخاب کنید در قسمت نام یک نام یکتا وارد کنید و در قسمت یو آر ال ، آدرس را به صورت زیر وارد کنید (به جای yourdomain.com نام دامین خورد را وارد کنید) و تغییرات را ذخیره کنید :

http://yourdomain.com/index.php?m=resellosharj

دوباره از منوی فاینانس، روی منوی پیمنت و سپس پیمنت متد کلیک نمایید. از منوی اکشن روی گزینه اد پیمینت آپشن کلیک کنید. گت وی رو انتخاب کنید. یک نام انتخاب کنید و در گزینه دسکریپشن، توضیحات رو درج کنیداز گزینه ترانس اکشن فی میتوانید مقدار کمسیونی که درگاه از شما کم میکند وارد نمایید تاکل هزینه در فاکتور اعمال شده و توسط مشتری پرداخت شود، در غیر اینصورت گزینه 0 را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید واحد پولی پنل نمایندگی حتما باید ریال باشد.

از منوی فاینانس روی گزینه پیمنت و سپس پیمنت متد کلیک کنید. در لیست موجود ازقسمت گت وی روی گزینه موجود کلیک نمایید، در این صفحه شما کلیدهای خصوصی ، آدرس. کال بک و آدرس نوتیفای رو مشاهده میکنید سپس به تنظیمات افزونه مراجعه کرده و مشخصات را وارد کنید (کلید خصوصی - کلید خصوصی 2 - آدرس notify - آدرس پنل رسیلو - نام کاربری ادمین WHMCS) سپس تغییرات را ذخیره کنید. پایان. (این افزونه نیار به Access Control ندارد پس ضروری نیست تیک های Full Administrator و .. در تنظیمات افزونه زده شود)

برای عوض کردن description فاکتور ها، در لاین 30 فایل class/class.php میتوانید description دلخواه خود را قرار دهید :
	
			$postData = array(
				'userid'			=> $_SESSION['uid'],
				'status'			=> 'Unpaid',
				'sendinvoice'		=> '1',
				'taxrate'			=> '0',
				'date'				=> date('Y-m-d'),
				'duedate'			=> date('Y-m-d'),
				'itemdescription1'	=> "شارژ پنل نمایندگی رسیلو / شماره رفرنس : {$this->data['reference']}",
				'itemamount1'		=> $this->data['amount'],
				'itemtaxed1'		=> '0',	
				'autoappliedcredit'	=> '0',
			);
			

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution